Witamy

Witamy

Wynajem podnośników nożycowych, koszowych.

 

Firma Lifters rozpoczęła działalność w 2008r. Od tego czasu prężnie się rozwijamy i odnosimy sukcesy na rynku. Dzięki ciężkiej i rzetelnej pracy dorobiliśmy się pozytywnej opinii wśród klientów z Lublina i całej Polski.

Posiadamy w ofercie podnośniki (tzw. zwyżki), służące zarówno do prac budowlano – remontowych jak i konserwacyjnych. Zadzwoń i powiedz nam jaką pracę masz do wykonania a my wykorzystując nasze doświadczenie zaproponujemy wynajem odpowiedniego podnośnika koszowego czy nożycowego.

W naszej ofercie posiadamy samojezdne podnośniki budowlane, zarówno nożycowe jak i koszowe. By zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług, używamy wyłącznie sprzętu czołowych producentów, takich jak: JLG, Genie, UpRight, Holland Lift i Haulotte.

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przygotowując indywidualne oferty dopasowane do każdego rodzaju usług. Pragniemy utrzymać najniższe ceny w kraju, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym klientom jak największą gamę usług. Posiadamy również rozbudowaną sieć transportową oraz nowoczesny serwis podnośników.

W ramach naszej działalności oferujemy usługi naprawy baterii trakcyjnych oraz remonty generalne maszyn budowlanych.

Zapraszamy do współpracy.
Zaufało nam wiele firm.
Znajdź się wśród nich, a na pewno się nie zawiedziesz.

Znajdź szybko potrzebny sprzęt: Wynajem Podnośników – 508 668 668

rzetelnafirma

Unia

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Posted in Wynajem Podnośników | Tagged , , , |