INFOLINIA OGÓLNOPOLSKA 508 668 668

O nas

Dowiedz się więcej o firmie Lifters

Wynajem, serwis, sprzedaż podestów ruchomych (podnośników) nożycowych, koszowych.

Firma Lifters rozpoczęła działalność w 2008r. Od tego czasu prężnie się rozwijamy i odnosimy sukcesy na rynku. Dzięki ciężkiej i rzetelnej pracy dorobiliśmy się pozytywnej opinii wśród klientów.

Posiadamy w ofercie podnośniki (tzw. zwyżki), służące zarówno do prac budowlano – remontowych jak i konserwacyjnych. Zadzwoń i powiedz nam jaką pracę masz do wykonania a my wykorzystując nasze doświadczenie zaproponujemy wynajem odpowiedniego podnośnika koszowego czy nożycowego.

W naszej ofercie posiadamy samojezdne podnośniki budowlane, zarówno nożycowe jak i koszowe. By zapewnić naszym klientom jak najwyższą jakość usług, używamy wyłącznie sprzętu czołowych producentów, takich jak: JLG, Genie, UpRight, Holland Lift i Haulotte.

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przygotowując indywidualne oferty dopasowane do każdego rodzaju usług. Pragniemy utrzymać najniższe ceny w kraju, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Ciągle rozwijamy naszą ofertę, aby zapewnić naszym klientom jak największą gamę usług. Posiadamy również rozbudowaną sieć transportową oraz nowoczesny serwis.

W ramach naszej działalności oferujemy usługi naprawy baterii trakcyjnych oraz remonty generalne maszyn budowlanych.

lat doświadczenia

setki sprzętów

tysiące zadowolonych klientów

Zapraszamy do współpracy.
Zaufało nam wiele firm.
Znajdź się wśród nich, a na pewno się nie zawiedziesz.