INFOLINIA OGÓLNOPOLSKA 508 668 668

Wynajem, Serwis Podnośników i Podestów Ruchomych Łódź

Potzebujesz podnośnika? Zapraszamy do naszego oddziału na Łódź i okolice

Wynajem i serwis podnośników Łódź

Podnośniki to rozwiązanie, dzięki któremu wykonywanie wielu prac na wysokości stało się o wiele łatwiejsze. Prace instalacyjne i remontowe na elewacjach budynków, montaż różnego rodzaju urządzeń, wycinka drzew w przestrzeni miejskiej, prace dotyczące instalacji elektrycznych – to tylko niektóre z przykładów prac, w których wykorzystywane są podnośniki.

W kwestii takiej jak na przykład wynajem podnośników nożycowych Łódź zyskała ostatnio nowego, bardzo solidnego i profesjonalnego dostawcę usług w postaci naszej firmy. Oferujemy wynajem podnośników różnego rodzaju. Podnośniki nożycowe to maszyny wyposażone w duże podesty, umożliwiające jednoczesną pracę wielu osób. Najbardziej oczywistym ich użyciem są więc różnego rodzaju prace, które wykonuje się na elewacjach budynków. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim unika się dodatkowych kosztów związanych z koniecznością montażu odpowiednich rusztowań. Dzięki temu wykonanie zlecenia jest nie tylko tańsze, ale również praca przy nim przebiega szybciej. Podnośniki tego rodzaju wymagają jednak stabilnego i równego podłoża bezpośrednio pod miejscem pracy, dlatego w niektórych sytuacjach sprawdzą się lepiej podnośniki o nieco większym zasięgu poziomym – przegubowe i teleskopowe podnośniki koszowe.

Podnośniki, w których rolę podestu pełni umieszczony na końcu ramienia kosz pozwalają na wykonywanie innego rodzaju prac niż wcześniej opisane podnośniki nożycowe. Ze względu na to, że kosz może być nie tylko podniesiony w pionie, ale również w pewnej mierze przemieszczany w płaszczyźnie horyzontalnej, możliwa jest praca w sytuacji, gdy nie ma możliwości podjechania maszyną pod właściwe miejsce. Takich podnośników używa się więc na przykład do różnego rodzaju prac instalacyjnych i montażowych (na budynkach i instalacjach ulicznych), jak również do wycinki drze w terenach miejskich. Dzięki zastosowaniu podnośników pracownicy zyskują przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort w czasie wykonywania zadań. Kosze podnośników dostosowane są najczęściej do jednoczesnego przebywania na nich nie więcej niż dwóch osób.

Wynajem podestów ruchomych Łódź

Podesty ruchome, to różnego rodzaju podnośniki, które charakteryzują nieco większym podestem, dzięki czemu możliwa jest praca na nich kilku osób. Najczęściej taką funkcję pełnią podnośniki nożycowe. W przypadku podnośników innego rodzaju, kosz jakim dysponują jest zazwyczaj nieco mniejszy, dlatego różne są również zadania, jakie się przed nimi stawia. Łódzki oddział naszej firmy zajmuje się wynajmem podnośników przystosowanych do każdego rodzaju prac. W ofercie znajdują się zarówno podnośniki spalinowe, jak i z napędem elektrycznym.

Serwis maszyn – profesjonalizm usług

Jako że nasza firma zatrudnia specjalistów od podnośników, obszarem naszego działania jest nie tylko wynajem, ale również serwis takich maszyn. Podnośniki to skomplikowane urządzenia, dlatego odpowiednie dbanie o nie wymaga profesjonalnego podejścia. Niezbędne są tutaj wiedza i doświadczenie. Właśnie tym dysponują pracownicy naszego serwisu. Jesteśmy przede wszystkim autoryzowanym serwisem JLG, ale posiadamy również odpowiednie certyfikaty, a także uprawnienia, dzięki którym możemy serwisować również maszyny od innych producentów. Charakteryzuje nas elastyczne podejście, dostosowanie do potrzeb klienta i krótki czas pracy. Wszelkie naprawy wykonujemy także na budowie. W razie potrzeby dostarczamy części zamiennych do podnośników różnych typów – zarówno prowadzonej przez nas marki, jak i od innych producentów.